לימוד אנגלית לילדים בנוסף למסגרת בית הספר – המתנה הטובה ביותר לילדים שלכם!

אנו כהורים רוצים תמיד את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, אך מבלי להתכוון לפעמים אנחנו פוגעים בעתידם. מגיל צעיר מלמדים אותנו שחשוב שנשקיע בלימודים כי כך נקבל ציונים טובים, וכעת גם אנחנו מלמדים את ילדינו את אותו הדבר בדיוק.

באופן טבעי ומובן אנו סומכים על בית הספר שילמד אותם אנגלית, אך יש כלים שלא מקבלים בבית הספר: כמו למשל המיומנות של ניהול שיחה באנגלית.

 

פלאי הטכנולוגיה המאפשרת לימוד אנגלית לילדים אחרי בית הספר

הילדים שלי לומדים בדיוק כמו שאני למדתי, רק שהיום במקום שהמורה תגיד "חפשו בספרים שבספריה" היא שולחת אותם לחפש באינטרנט.

לא מזמן הייתי בפגישת מחזור של בית הספר שלי, ויצא לי לדבר עם כמה מחבריי על יתרונות הטכנולוגיה ועל השפעתה על מערכת החינוך. "אין ספק שהטכנולוגיה של היום הייתה יכולה לתרום רבות בכל הקשור בלימוד אנגלית לילדים בבתי הספר", אמר בפגישת המחזור החבר שלי רמי. "היום בזכות האינטרנט, הכל נגיש והם יכולים לתרגל בקלות מיומנויות שיחה בכל זמן שירצו בקלות ובנוחות. הלוואי שבזמננו הייתה כל הטכנולוגיה הזאת והלוואי שבעוד כמה שנים כל בתי הספר ילמדו בשיטה כזאת, אבל בינתיים אני דואג שהילדים שלי ילמדו אנגלית גם מחוץ למסגרת של בית הספר". הסכמתי עם כל מילה של רמי.

 

אחת הבחירות הכי טובות שעשיתי למען עתיד ילדיי

 

דבריו של רמי הדהדו בראשי במשך כמה ימים לאחר פגישת המחזור. הרגשתי שאני חייב לעשות משהו בנושא. 

כידוע, בתי הספר מתמקדים לרוב בלהספיק להעביר במהלך השנה את כל החומר שבתכנית הלימודים, במטרה שהתלמידים ישלטו בחומר ויעברו את הבחינות. זהו דבר מבורך, כי התלמידים מסיימים את לימודיהם כשהם מבינים אנגלית, אך בגלל חוסר זמן בית הספר לא יכול לשים דגש על הקניית מיומנות ניהול שיחה באנגלית. בעיניי, לימוד אנגלית לילדים חייב להיות בדגש על הקניית מיומנות זו, כי זה מה שיעזור לילדים שלנו בעולם האמיתי. החדשות הטובות הן שאנחנו כהורים יכולים להעניק את זה לילדינו.

החלטתי לרשום את ילדיי לתכנית ללימוד אנגלית לילדים באינטרנט. התכנית מעניקה לילדים חוויית לימוד עשירה ומהנה, בדגש על הקניית מיומנויות ניהול שיחה באנגלית. ילדיי גיא בן ה-8 ויפית בת ה-10 לומדים כבר שנה בתכנית ונהנים מאוד. מילדים שלא הייתה להם היכולת לנהל שיחה באנגלית, הם הפכו לילדים שמנהלים שיחות בכיף ובקלילות ונהנים מכל רגע. אני יודע שבחרתי את הטוב ביותר עבור ילדיי, כי מדובר כאן בכלי מדהים שיעזור להם רבות לאורך הדרך וזה כל כך מרגש לראות אותם מתקדמים ונהנים.

העתיד של הילדים שלכם נמצא בידיים שלכם

אם לא תעשו משהו עכשיו בנושא לימוד האנגלית של הילדים שלכם הם לא ידעו אנגלית ברמת מספיק טובה כדי להצליח בעולם האמיתי. זה קרה לי, זה כנראה קרה לכם אבל אין סיבה שזה יקרה לילדים שלכם. זה לא סוד שכל מי שבאמת יודע אנגלית ברמה גבוהה מאוד, זה בזכות הבחירה ללמוד אנגלית בנוסף למה שמלמדים במערכת חינוך. העתיד של הילדים שלכם בידיים שלכם. 

 

אני ממליץ לכם בחום ומכל הלב לבחור עבור הילדים שלכם תכנית ללימוד אנגלית שתשים דגש על הקניית מיומנויות שיחה ותחזוק שלהן באופן שוטף. כי זה לא הרגע להגיד "יהיה בסדר", אלא זה הרגע להחליט נכון ולתת להם את הטוב ביותר.

זוהי עובדה ידועה שככל שהילדים הם צעירים יותר, כך יותר קל להם ללמוד. חשוב לזכור שהילדים שלכם עכשיו הם כמו ספוג – היכולת שלהם ללמוד חומר חדש היא גבוהה ולכן זה הרגע הנכון לרשום אותם לתכנית  לימוד אנגלית לילדים אונליין. אל תחכו למחר, הכו בברזל בעודו חם! 

בזכות הטכנולוגיה שקיימת היום הילדים שלכם יכולים ללמוד אנגלית בשיטה חכמה וכייפית, ובדיוק כמו ילדיי הם ירצו לבלות כל היום בלימודי אנגלית, הם יכירו חברים וזה יעניק להם ביטחון עצמי – מדובר בשיטה חווייתית ומתקדמת.

 

מקווה שמאמר זה עזר לכם. שתפו אותו עם כל מי שאתם חושבים שזה יעזור להם. 

כתבות נוספות שאולי תאהבו

Bali for a Weekend

Bali for a Weekend

Bali for a WeekendIf you live in Singapore, Bali will most likely be your first weekend abroad… and certainly not…
באיזה מדינות מדברים אנגלית ואיפה אנגלית היא השפה הרשמית?

באיזה מדינות מדברים אנגלית ואיפה אנגלית היא השפה הרשמית?

באיזה מדינות מדברים אנגלית ואיפה אנגלית היא השפה הרשמית?היא מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, היא מדוברת בהכי הרבה מדינות ברחבי…
Dubai דובאי

Dubai דובאי

The dream of thousands of Israelis is about to come true this summer. This year, summer 2020, the global "Expo" exhibition…

אתרים ללימוד השפה האנגלית

אתר האינטרנט TalkEnglish ראשית נגיד כי האתר TalkEnglish הינו אתר בעברית מלאה, כך שלא תהיה לילד שלכם שום בעיה להתמצות…