אתרים ללימוד השפה האנגלית

אתר האינטרנט TalkEnglish

ראשית נגיד כי האתר TalkEnglish הינו אתר בעברית מלאה, כך שלא תהיה לילד שלכם שום בעיה להתמצות או להבין מה בדיוק צריך לעשות באתר. האתר מציע לתלמידים מכל שכבות הגילאים לימודי אנגלית. מדובר בקורס טלפוני לאנגלית מדוברת, האתר מציע לחזק מגוון רחב של תחומים בשפה האנגלית – בין אם מדובר על תחום הדיבור או על תחום הדקדוק. היתרון של האתר זה שהוא גם פונה למגזר העסקי ולא רק לתלמידים, כך שאם אתם רוצים לחזק את האנגלית העסקית שלכם האתר הזה הוא בהחלט הכתובת עבורכם.

 

אתר האינטרנט Yschool

מדובר על אחת מהפלטפורמות החדשות והמעניינות ביותר שיצאנו בשנים האחרונות. באמצעות השימוש באתר תוכלו ליהנות ממבחר ענק של סרטוני וידיאו אשר נועדו להעשיר את הידע שלכם ולסייע לכם ללמוד מגוון רחב של מקצועות בין היתר גם את מקצוע האנגלית. כמובן שאת סרטוני הוידיאו הילדים שלכם יוכלו לראות במקומות שקטים שבהם יהיה להם הרבה יותר קל ונוח להבין בדיוק את החומר מבלי הסחות דעת מיותרות.

את השיעורים בסרטוני הוידיאו מעבירים מורים מנוסים אשר מסתייעים בלוח ממוחשב אשר באמצעותו הם מעבירים את החומר בצורה נוחה ופשוטה. ישנה אפשרות גם בתוספת תשלום לקבל שיעורים פרטיים אינטרנטיים כאשר כאן העבודה תהיה דומה מאוד לעבודה בשיעור פרטי רגיל. כך תוכלו לבנות ביחד עם המורה הפרטי תוכנית עבודה מסודרת שבסופה תוכלו להגיע אל המטרות שהצבתם לעצמכם.

אתר האינטרנט kidnet

לילד שלכם נמאס ללמוד באנגלית בשיטות הרגילות? הגיע הזמן שגם אתם תוכלו לעשות לו. אחד מהאתרים המובילים ביותר ללימודי ילדים הוא אתר האינטרנט קידנט. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של דפי עבודה ופעילויות חינוכיות לילדים מגיל 4 ועד לילדים בגיל 10. באתר תוכלו למצוא את כל תוכנית הלימוד של מערכת החינוך החל מגילאי גן ובית הספר היסודי, כך שמהבחינה הזאת אינכם צריכים להיות מודאגים בכלל.

האתר מלמד מגוון רחב של נושאים – כאשר תוכלו למצוא שם נושאים בסיסיים של הכרת האותיות וכתיבתם ועד לנושאים הקשורים לבניה נכונה של משפטים בשפה האנגלית כולל הקפדה על דקדוק נכון וקריא. דבר שחשוב מאוד לפתח אצל ילדים כבר מגיל צעיר ביותר. 

אתר האינטרנט LingoLearn

עוד פלטפורמה מעניינת שבאמצעותה תוכלו ללמוד את השפה האנגלית זה אתר האינטרנט LingoLearn. אתר האינטרנט הזה מספק סיוע גם למבוגרים וגם לילדים ללמוד בצורה נכונה ורצינית את השפה האנגלית. האתר מציע לכל מי שנכנס אליו להיכנס אל שיעורי אנגלית אינטרנטיים אשר מתבצעים בזמן אמת, דבר שיאפשר לכם להיות באינטראקציה עם המורה בדיוק כמו בשיעור רגיל. 

תוכלו ללמוד את השיעורים גם במסגרת של שיעורים פרטיים וגם במסגרת של שיעורים עם עוד קבוצה של תלמידים. הבחירה נמצאת בעיקר בידיים שלכם. מרבית השיעורים דרך אתר LingoLearn מועברים על ידי מורים ישראליים. כך שאתם יכולים להיות רגועים בנושא הזה ולדעת כי יש מי שידאג שתלמדו את השפה האנגלית בצורה הטובה ביותר.

בית הספר לאנגלית של שרון

בית הספר לאנגלית של שרון הוא בעצם אתר אינטרנט אשר מופעל על ידי שרון ברנשטיין. הדבר העיקרי שהאתר מביא בשונה מאתרים אחרים שמנסים ללמד את השפה האנגלית זה הדרך שבה מועברים המילים באנגלית. אתר האינטרנט מיועד לילדים מגיל גן ועד לכיתה ו', והלמידה כולה מתבצעת בחינם ללא עלות מצידכם.

לכל שכבת גיל תוכלו למצוא שיעורים המיועדים לרמה הנדרשת עבורה, כאשר כל השיעורים מועברים באמצעות שירים והפעלות מעניינות אשר יגרמו לילדים לרצות וללמוד את השפה האנגלית. השאיפה היא כמובן לגרום לילד להרגיש ביטחון, ולא פחות חשוב לרצות ולדבר בשפה האנגלית.

אתר האינטרנט Strivney

אתר אינטרנט גדול במיוחד אשר מציע גם לילדים וגם למבוגרים להעשיר את הידע שלהם בשפה האנגלית. האתר מציע מעל ל-1,000 תרגילים, מצגות ומשחקים אינטראקטיביים ומלאי אנימציות. באמצעות הלמידה דרך האתר אתם בעצם מאפשרים לעצמכם ללמוד את השפה האנגלית בקצב שלכם, כך שאתר לומדים בדיוק ברמה הנדרשת לכם להבין את החומר בצורה הטובה ביותר. זוהי הסיבה שהלמידה באתר יכולה להתאים גם לתלמידים שמתקשים ללמוד אנגלית, וגם לתלמידים מחוננים אשר רוצים להיעזר באתר על מנת ללמוד חומר חדש.

אתם יכולים לבנות לעצמכם את דרכי הלמידה הטובות ביותר עבורכם, כאשר האתר מציע מגוון רחב של אפשרויות. אז אם אתם תמיד חששתם שלא תצליחו ללמוד כמו שצריך את השפה האנגלית, אתר Strivney יכול בהחלט להוכיח לכם אחרת. נכון להיום הלמידה באתר הינה בחינם, והאתר עצמו מתורגם ל-4 שפות שונות: עברית, אנגלית, רוסית וערבית. 

אתר האינטרנט גלים

אתר האינטרנט גלים מיועד לילדים מכיתה א' ועד לכיתה ו', כלומר לכל אותם הילדים אשר לומדים בבית הספר היסודי. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של פעילויות שיסייעו לילדים שלכם ללמוד את השפה האנגלית בצורה הנוחה והידידותית ביותר עבורם. האתר צבעוני מאוד, כך שהילד יכול להרגיש בנוח להסתובב בו ולבלות בו לא מעט שעות – זה בעצם הסיבה שלא מעט תלמידים שהתחילו ללמוד באתר הזה בילו בו זמן רב בלמידה.

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של נושאים שבאמצעותם תוכלו ללמוד את השפה האנגלית, כך שאתם רק צריכים לבחור את הנושא המועדף עליכם – ומכאן הדרך שלכם ללמוד את השפה האנגלית מעולם לא הייתה קצרה יותר. האתר כמובן ניתן לגלישה בחינם, ואינכם צריכים לשלם כסף ל מנת להשתמש בשירותיו.

כתבות נוספות שאולי תאהבו

Bali for a Weekend

Bali for a Weekend

Bali for a WeekendIf you live in Singapore, Bali will most likely be your first weekend abroad… and certainly not…
באיזה מדינות מדברים אנגלית ואיפה אנגלית היא השפה הרשמית?

באיזה מדינות מדברים אנגלית ואיפה אנגלית היא השפה הרשמית?

באיזה מדינות מדברים אנגלית ואיפה אנגלית היא השפה הרשמית?היא מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, היא מדוברת בהכי הרבה מדינות ברחבי…
Dubai דובאי

Dubai דובאי

The dream of thousands of Israelis is about to come true this summer. This year, summer 2020, the global "Expo" exhibition…

תעשו לנו לייק עדכונים שווים בעמוד !